Transparant gastronormdeksel van EMGA, volledig vervaardigd uit polycarbonaat (PC).
Meer info
| Algemeen | |
|---|---|
| merk | CaterChef |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| productbreedte | 176 mm |
| productdiepte | 162mm |
| Kenmerken | |
| opslaggrootte | 17,6 x 16,2 cm (1/6GN) |
| kleur | transparant |
| netto productgewicht | 0,086 kg |
| materiaal | polycarbonaat (PC) |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 08712591003644 |
| scanbaar | Geen |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 0 |
| verpakkingshoogte | 0 |
| Verpakkingslengte | 0 |
| verpakkingsbreedte | 0 |
| gewicht van het pakket | 0 |
| Bovendien | |
| koudebestendig | tot -100°C |
| bestand tegen | vaatwasmachinebestendig, magnetronbestendig |
| vorm | rechthoekig |
| hittebestendig | tot 100°C |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !