| Algemeen | |
|---|---|
| merk | CaterChef* |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 16,3 cm |
| productbreedte | 81 cm |
| productdiepte | 47 cm |
| Ook | |
| temperatuurbereik | 80° tot 270°C |
| timerbereik | 03:00:00 |
| operatie | digitaal |
| productdiameter ~ | 12 ~ 26 cm |
| soort verwarming | inductie |
| automatische uitschakeling | Ja |
| thermostaat | digitale besturing |
| timer | digitale besturing |
| continu regelbaar | Geen |
| Verbindingen | |
| aansluiting stroomvoorziening | 2x (220-240V)-1N |
| frequentie | 50/60 Hz |
| vermogen (elektrisch) | 3500 W |
| vermogen (elektrisch 2) | 3500 W |
| vermogen (inductie) | 3 500,00 W |
| met stopcontact | Ja |
| Kenmerken | |
| model | tafelmodel |
| aantal (onafhankelijke) zones | 2 |
| netto productgewicht | 12,6 kg |
| materiaal | roestvrij staal |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 08712591045491 |
| scanbaar | Geen |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 0 |
| verpakkingshoogte | 0 |
| Verpakkingslengte | 0 |
| verpakkingsbreedte | 0 |
| gewicht van het pakket | 0 |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !