| Algemeen | |
|---|---|
| merk | Modulair |
| serie | Functie 650 |
| producttype | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 28 cm |
| productbreedte | 40 cm |
| productdiepte | 65 cm |
| Ook | |
| thermostatische veiligheidsklep | Geen |
| operatie | handmatig |
| door een gekwalificeerde installateur | Geen |
| met thermokoppel | Geen |
| met vetvanger | Ja |
| met waakvlam | Geen |
| met ontsteking piëzo | Geen |
| thermostaat | handmatige bediening |
| met hoofdschakelaar | Geen |
| Verbindingen | |
| frequentie | 50/60 Hz |
| vermogen (elektrisch) | 4500 W |
| met stekker | Geen |
| Kenmerken | |
| aantal (onafhankelijke) zones | 1 |
| netto productgewicht | 36 kg |
| spookversie | gegroefd |
| materiaal | roestvrij staal |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 08712591036307 |
| scanbaar | Geen |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 1 |
| verpakkingshoogte | 56 cm |
| verpakkingslengte | 69 cm |
| verpakkingsbreedte | 45 cm |
| gewicht van het pakket | 42 kg |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !