Professionele vaatwasser kopen | In stock

Ontdek ons assortiment professionele glazenwassers voor alle maten

Glazen lava is een zeer nuttig product in de keukens van professionele restaurants en zelfs in bars, snackbars en kebabwinkels. Inderdaad, glazen worden zeer vaak gebruikt, en er is een vrij grote verscheidenheid aan: champagneglazen, ballonglazen voor wijn, cocktailglazen voor het aperitief, waterglazen voor de maaltijden en vele andere glazen. Daarom is het de moeite waard om jezelf uit te rusten met een glazenwasser. U kunt zelfs de karaf van uw professionele ketel, de kruik van uw professionele blender of de container van uw ijsvergruizer wassen. Op deze manier zouden de keukenvaatwassers snel vol zijn en zou je al snel een grote stapel borden in grote bedrijven aantreffen. De roestvrijstalen vaatwasmachien zal dit probleem kunnen overwinnen door het opnemen van glazen in alle soorten en maten (hoogte, breedte,...) om zo kostbare tijd te besparen en geen schotels op te stapelen. Zo kunt u uw glazenwasser heel eenvoudig integreren in uw café, bar of restaurant. Hotels zullen ook houden van deze producten, die altijd nuttig zullen zijn op een dagelijkse basis om een vermoeiende baan om te zetten in een snelle functie. Bij Materieel Horeca bieden wij u kwaliteitsproducten aan tegen een prijs die onovertroffen is op de markt. Een kwaliteit-prijsverhouding die je nergens anders zult zien!

Professionele roestvrijstalen glaswasser, ideaal voor kleine ruimtes

Hoe werkt een professionele glazenwasser?

Een professionele glaswerkreiniger is een apparaat waarmee u snel glazen kunt wassen. Dankzij een temperatuur tussen 50 en 90°C en een hoge druk worden de glazen gewassen en van alle resten verwijderd.

Dit apparaat bevat wasarmen om het water in de tank aan te drijven, filters, een afvoerpomp voor het afvoeren van het afvalwater en een deur met een tankwand. Met een kort wasprogramma wordt uw bril in minder dan twee minuten gewassen.

Wat is het verschil met een professionele vaatwasser?

Het is perfect mogelijk om glazen te wassen in een professionele vaatwasser. Een glazenwasser zal echter veel sneller zijn dan een vaatwasser, omdat hij glazen in minder dan twee minuten kan reinigen. Op beide apparaten zijn er ook reinigingsprogramma's, afhankelijk van het glas maar ook van de mate van vervuiling.

Er zijn overeenkomsten tussen de twee apparaten, zoals de voorste opening, de verwarmingstemperatuur (een voor het wassen en de andere voor het spoelen), het lage waterverbruik, het aantal manden voor het opbergen van borden en glazen en ten slotte de vele programma's.

Waarom kiest u uw glasreiniger bij Matériel-Horeca?

Bij Matériel-Horeca bieden wij u een breed scala aan glazenwassers voor professioneel gebruik. U vindt er zowel standaardmaten (200 tot 300 mm) als meer specifieke modellen. U kunt ook kiezen uit ronde, vierkante of rechthoekige manden. Daarnaast bieden wij u de meest bekende merken in de productie van glazenwassers zoals Diamond of Gastro-M.

Ons team evalueert regelmatig de markttrends om u de laagste prijzen en dus de meest aantrekkelijke voor u aan te bieden. Bovendien, als u twijfelt tussen de ene of de andere glazenwasser, staat ons team tot uw beschikking om u te adviseren in functie van uw behoeften en het gebruik dat u van plan bent ervan te maken. Als u uw glasreiniger bij Matériel-Horeca koopt, heeft u 1 jaar garantie op uw machine.

Matériel Horeca biedt u de mogelijkheid om ons assortiment rvs glasringen in verschillende maten te ontdekken. Een reeks vaatwasmachines van verschillende merken, waaronder Diamond, die op uw verwachtingen op het gebied van kracht kunnen voldoen. De glaswassers in onze categorie zijn ideaal voor een snelle en efficiënte wasbeurt in detail met een ontharder, een pomp voor het legen en een doseerapparaat. Duiken, het moment van wassen, is altijd vervelend in de service, maar toch is het belangrijk om altijd een schone glasvoorraad te hebben in het geval van een grote ronde in uw bar of restaurant. 

Ons gamma inox glazenwassers (Diamond, Modular,...) is dus perfect aangepast op een precieze en gedetailleerde reiniging van uw glazen, ongeacht hun afmetingen (hoogte en korven): wijnglazen, kristallen fluiten of polycarbonaatbekers, ze komen schoon en droog uit de glaswasmachine dankzij een goede wasverzachter en een afvoerpomp ingebouwde en ze zijn direct klaar voor een nieuw gebruik op tafel. Ideaal voor de voedingsindustrie, de normale glazenspoelmachine is gemakkelijk te gebruiken, maar ook zeer praktisch omdat u hem onder een daartoe voorziene kast kunt plaatsen volgens de afmetingen van de normale glazenwasser (als de hoogte het toelaat) en de afmetingen die u ter beschikking heeft. 

Het is qua afmetingen (hoogte, breedte, diepte) het dichtst bij de automatisch vaatwasser voor huishoudelijk gebruik (rvs muur, rvs kuip,...) en vereist een gedetailleerd onderhoud. De merken Diamond en Gastro M nodigen u uit om onze vlaggenschipproducten te ontdekken die de restauranthouders op zoek naar kwaliteit niet onberoerd laten. De keuze voor een vaatwasmachine van Diamond of Gastro M is een garantie voor kwaliteitsvolle apparatuur.

Sommige van onze units zijn ingebouwde met een geïntegreerde waterontharder of afvoerpomp ingebouwde. Een waterontharder ingebouwde is onmisbaar als het water in uw omgeving erg hard is. De afvoerpomp ingebouwde is onmisbaar als uw installatie niet licht hellend is. De waterontharder zal u helpen om energie en water te besparen.

Wij herinneren u eraan dat de prijzen op onze site Matériel Horeca excl BTW zijn. Om uw bestelling excl BTW te kunnen betalen, dient u in het bezit te zijn van een intracommunautair BTW nummer. Anders betaalt u uw bestelling niet excl BTW, maar betaalt u deze incl BTW. Een nieuw product wordt aangegeven met een klein spandoekje op de zijkant. De maten van onze vaatwassers worden uitgedrukt in korf grootte en niet in liters.

Welke glasreiniger kiest u voor optimale prestaties en een lagere prijs?

In de eerste plaats zal onze Diamond snelwasinstallatie voor glas u om verschillende redenen (prijs, kwaliteit, vermogen, afmetingen en prestaties) tevreden stellen en op uw eisen voldoen. Inderdaad, deze glazenspoelmachine is gemaakt van roestvrij staal en een roestvrij stalen wand ook, het is een materiaal dat zal dit apparaat resistent en duurzaam, zelfs in het gezicht van intensief gebruik en je zult in staat zijn om een eenvoudige en gedetailleerde wasbeurt te doen. U zult in staat zijn om zonder problemen talloze gedetailleerde wasbeurten uit te voeren. Bovendien maakt het roestvrij staal het zeer eenvoudig om uw glasreiniger tot in detail te reinigen. Het zal daarom zeer robuust zijn en geschikt voor alle toepassingen, in een restaurant, bar of hotel. Het is duidelijk de normale glazenspoelmachine die een van de beste prijs-kwaliteitsverhoudingen heeft. U heeft ook de mogelijkheid om een ontharder, een pomp voor het aftappen en spoelen van water en een doseerapparaat toe te voegen.

Het zal altijd nuttig zijn en zal u een aanzienlijke hoeveelheid tijd besparen bij de voorbereiding van uw tafelschikking en de bereiding van uw drankjes. Het zal ook belangrijk zijn tijdens de service en vooral tijdens de piekuren van uw vestiging waar u in zeer korte tijd een groot aantal klanten op tafel moet bedienen. Het schoonmaken van uw glazen en bestek zal snel moeten gebeuren om het tempo bij te houden, dit zal mogelijk zijn dankzij deze vaatwasmachine en tegen een lagere prijs. Na de dienst zal het weer essentieel zijn. Uw personeel zal uitgeput zijn van deze lange dienst, de reiniging zal zonder precisie worden uitgevoerd. 

Dankzij deze glazenspoelmachine wordt deze reiniging in één of meerdere cycli snel uitgevoerd en kan uw personeel sneller thuiskomen, zodat ze kunnen rusten en klaar zijn voor de volgende dienst. Deze machine heeft diepgetrokken korven, zodat er geen ruwheid is en er geen kalk in de normale glazenspoelmachine blijft steken. Uw gebruik van de normale glazenspoelmachine zal dus in de loop van de tijd blijven duren. Deze glaswasser is ook zeer milieuvriendelijk, omdat hij een laag water- en energieverbruik heeft. Deze normale glazeonspoelmachine van Diamond zal u dus helpen om sneller en efficiënter te werken.

Ontdek ook de Gastro vaatwasmachine met zijn rvs wand. Deze vaatwasmachine is ideaal voor restaurants of bars, niet alleen qua grootte, maar ook qua kracht, omdat ze een indrukwekkende stroom op glas hebben om te worden gewassen en bestek tijdens een dienst. Het bestaat uit een dubbele wand, een mechanische bediening en twee wascycli. De thermostaatregeling staat los van de thermostaatregeling voor het wassen en spoelen in detail. De wasarm is gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor een solide en duurzame constructie. U heeft ook de mogelijkheid om een ontharder, een pomp voor het aftappen en spoelen van water en een doseerapparaat toe te voegen.

Het aftappen gebeurt door middel van de zwaartekracht, dit betekent dat u uw toestel moet optillen voor het aftappen van het afvalwater. Deze uitrusting biedt plaats op rekken met een korven washoogte tussen 350x350 mm en 500x500 mm. De werking van de glaswasmachine kan zeer geautomatiseerd worden, zodat deze zeer eenvoudig te gebruiken is. Deze glaswasmachine is perfect aangepast op alle toepassingen en voldoet op al uw eisen voor een onovertroffen prijs op de markt.

Tot slot zijn in deze categorie een normale glazenspoelmachine en een automatisch vaatwasser verkrijgbaar met ook de rvs wand, van het merk Diamond of Modular. Met deze glas- of vaatwasmachine kunt u tot in de kleinste details glazen, maar ook borden en bestek afwassen. Deze glas- of vaatwasser is ideaal voor kleine ruimtes. Deze machine is perfect voor restaurants of bars of gemeenschappen die geen plaats hebben die groot genoeg is voor een vaatwasser en een glazenwasmachines. U heeft ook de mogelijkheid om een waterontharder, een pomp voor het aftappen en spoelen van water en een doseerapparaat toe te voegen.

Het bedieningspaneel is afneembaar, waardoor u deze normale glazenspoelmachine of automatisch vaatwasser zeer eenvoudig kunt gebruiken. Plaats de te wassen artikelen in uw glazenwasser, zet uw machine op en uw vaat komt er als nieuw uit. Deze glazenwasmachines is ook gemaakt van roestvrij staal voor langdurig gebruik en gemakkelijk te wassen en te onderhouden. Het heeft een 14 liter ronde velgkom en een veiligheidsthermostaat. Het is vervaardigd met een "composiet" tankfilter voor een beter gebruik van dit apparaat. De capaciteit van onze normale vaatwasser wordt uitgedrukt in liter.

Om uw glas- of vaatwasmachine-assortiment compleet te maken, komt u de korven ontdekken waar u al uw vuile vaat in kunt zetten en opbergen. Of het nu gaat om een bril of een bestek, deze accessoires zullen zeer nuttig zijn en tegen een lagere prijs.

Deze professionele categorie biedt u de mogelijkheid om hoogwaardige vaatwasmachine te ontdekken die ontworpen zijn voor regelmatig intensief gebruik. Deze vaatwassers wassen al uw keukengerei perfect en tot in detail. Perfect voor kleine ruimtes en kleine keukens. Zoals u kunt zien, zullen deze rvs machines zeer resistent zijn en u te allen tijde duurzaamheid en stevigheid beloven.

Wilt u een professionele glaswerkreiniger van het merk Diamond of Modular (...) kopen?

Wij leveren onze vaatwasmachines overal in België en Frankrijk. Als u dit product in een ander land wilt ontvangen, neem dan contact met ons op. De prijs van de levering van bestellingen van onze normale glazenwassers zijn niet inbegrepen in de prijs van het product. Inderdaad, de leveringsprijs voor een vaatwassers of andere bestellingen zal over het algemeen variëren afhankelijk van de plaats waar u uw levering wenst te ontvangen. 

Als u meer wilt weten over de prijs van de levering van een glazenwasmachine of als het mogelijk is om gratis te laten bezorgen, neem dan contact op met onze medewerkers. Gratis levering wordt zelden toegewezen, behalve bij bestellingen met een vrij hoge prijs. Als u wilt informeren over gratis levering voor een normale glazenwasmachine of andere bestellingen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Onze medewerkers beantwoorden al uw vragen over de gratis levering van uw bestellingen.

Indien u een snelle levering van uw normale glazenspoelmachine wenst, aarzel dan niet om een bevestiging te vragen van de voorraad van het product. Inderdaad, als uw product op voorraad is, zal de levertijd van uw bestellingen sneller zijn dan wanneer het product niet op voorraad is, wat dus een langere levertijd zal hebben. Deze details worden vaak over het hoofd gezien bij het plaatsen van bestellingen. De vertraging bedraagt in België over het algemeen niet meer dan 2-3 dagen ( 24/48 uur )en in Frankrijk niet meer dan 4-5 dagen.

Als u naast uw glazenwasmachine een ontharder, afvoer-/spoelpomp en doseerapparaat wilt aanschaffen, kunt u deze op onze website vinden. Zo niet, aarzel dan niet om onze medewerkers te vragen om meer informatie.

De garantie van onze vaatwasmachines (professionele glazenwassers) verschilt per koper en is gratis. Een koper die een van onze normale normale vaatwassers koopt, heeft een gratis productgarantie van een jaar. Aan de andere kant heeft een particuliere koper die een van onze glaswasmachines koopt een gratis productgarantie van twee jaar.

Als u een lijst met producten heeft die u wilt hebben en u wilt een prijsopgave voordat u uw bestellingen plaatst, kunt u ook bellen en een gratis prijsopgave vragen. Afhankelijk van de lijst, of het nu gaat om materiaal voor warm of koud, geven wij u een schatting incl alle prijzen van elk product en de leveringsprijs + in het algemeen de levertijd. Zoals hierboven vermeld, hangt de levertijd af van waar u het product wenst te ontvangen en of het product op voorraad is. Let op de voorraad als u het product snel nodig heeft. De vertraging kan veel veranderen, dit zijn details waar u rekening mee moet houden. 

Meer informatie op uw vaatwasser en uw bestelling op Matériel Horeca ?

Het is gemakkelijk om uw bestelling op onze website Materiel Horeca te plaatsen. Plaats de artikelen waarin u geïnteresseerd bent in uw winkelwagen. Daarna vragen wij u om uw winkelwagen te bevestigen en de verschillende stappen voor levering, facturatie en betaling te volgen.

Wat de prijs betreft, deze wordt excl BTW op de plaat van elke vaatwasser aangegeven. Als u een intracommunautair BTW nummer heeft, betaalt u uw bestelling excl BTW. Anders moet u uw bestelling incl BTW betalen. Voor meer informatie over prijs, btw of levertijd kunt u contact met ons opnemen via de mail. De levertijd van onze artikelen is 24 tot 48 uur in België en Nederland. Dat is 2 werkdagen.

Wij proberen u voortdurend nieuw producten aan te bieden en u zoveel mogelijk informatie te verschaffen. Uw winkelwagen kan worden gewijzigd totdat u deze bevestigt. Als u meer informatie wilt over het artikel in uw winkelwagen, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.

Contacteer ons
De laagste prijzen van de markt

De laagste prijzen

van de markt

+ dan 25 000 producten

+ dan 25 000

producten

Levering van 24 tot 72 uur

Levering

van 24 tot 72 uur

Levering aan 9,95 € in heel België

Levering aan 9,95 €

in heel België

Veilige betaling

Veilige

betaling

Er zijn 28 producten.

Item 1-28 van 28 in totaal item(s)
De laagste prijzen van de markt

De laagste prijzen

van de markt

+ dan 25 000 producten

+ dan 25 000

producten

Levering  van 24 tot 72 uur

Levering

van 24 tot 72 uur

Levering tegen 9,95€ in heel België

Levering tegen 9,95€

in heel België

Veilige betaling

Veilige betaling