Voor vis, vlees, groenten of fruit - voedselveilige, anti-slip, lichtgewicht en praktische snijplank.Voor vis, vlees, groenten of fruit - voedselveilige, anti-slip, lichtgewicht en praktische snijplank.
| Sap trog | Geen |
| Stop de rand | geen |
| Snijoppervlak | 400 x 300 mm |
| Dikte van de plaat | 15 mm |
| Kleur | Wit |
| Eigenschappen | Geschikt voor voedsel4 rubberen voetjes, anti-slipSmaak- en reukloosMachinewasbaar |
| Inbegrepen | - |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 300 mm diep |
| Hoogte | 20 mm hoog |
| Gewicht | 1,6 kg |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !