3-delige set, in elkaar grijpend, ruimtebesparend op te bergen, 255, 210 en 183 mm lang
Meer info
| Algemeen | |
|---|---|
| merk | Westmark |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 3 |
| Afmetingen | |
| productlengte | 25,50 cm |
| Specificaties | |
| netto productgewicht | 0,044 kg |
| materiaal | plastic |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 04004094125478 |
| scanbaar | Ja |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 36 |
| verpakkingshoogte | 31 cm |
| verpakkingslengte | 34 cm |
| verpakkingsbreedte | 40 cm |
| gewicht van het pakket | 6,388 kg |
| Beschikbaar op | |
| bestand tegen | vaatwasmachinebestendig |
| opknoping | Geen |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !