gemaakt van 100% silicone Vanuit de koelkast of diepvriezer kunnen de matten op een rooster/bakplaat direct in de oven worden geplaatst, dankzij het flexibele ontwerp kunnen de producten zonder problemen worden losgemaakt
Meer info
| Algemeen | |
|---|---|
| merk | Silikomart |
| serie | SiliconFlex |
| producttype | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Kenmerken | |
| opslaggrootte | 32,5 x 17,6 cm (1/3GN) |
| inhoud | 100 ml |
| kleur | rood |
| netto productgewicht | 0,215 kg |
| materiaal | silicone |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 08032539936743 |
| scanbaar | Geen |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 0 |
| verpakkingshoogte | 0 |
| Verpakkingslengte | 0 |
| verpakkingsbreedte | 0 |
| gewicht van het pakket | 0 |
| Bovendien | |
| koudebestendig | tot -60°C |
| bestand tegen | oven- en vaatwasmachine bestendig, magnetron bestendig |
| grootte / inhoud | 3,50 cm |
| diameter / inhoud | 6,90 cm |
| compartimenten | 06 |
| hittebestendig | tot 230°C |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !