| Algemeen | |
|---|---|
| merk | Pujadas |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 9 cm |
| productdiameter | 36 cm |
| Kenmerken | |
| inhoud | 5.5 l |
| netto productgewicht | 1,675 kg |
| warmtebron | keramisch, elektrisch, gas, inductie |
| materiaal | roestvrij staal |
| materiaal van het handvat | roestvrij staal |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 08421661239028 |
| scanbaar | Geen |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 0 |
| verpakkingshoogte | 0 |
| Verpakkingslengte | 0 |
| verpakkingsbreedte | 0 |
| gewicht van het pakket | 0 |
| Optioneel | |
| type handvat | met ophangoog |
| bestand tegen | oven- en vaatwasmachine bestendig |
| sandwichbodem | Geen |
| met kraan | Geen |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !