Het paar katoenen pannenlappen is bijzonder hittebestendig dankzij de geïntegreerde vlamvertragende bescherming. De praktische ophangriem houdt de werkplek opgeruimd en ordelijk.
Het paar katoenen pannenlappen is bijzonder hittebestendig dankzij de geïntegreerde vlamvertragende bescherming. De praktische ophangriem houdt de werkplek opgeruimd en ordelijk.
| Eigenschappen | Met vlamvertragende beschermingMet ophanglusDichtheid stof: 640 g/m²Kleur |
| Kleur | Zwart |
| Wasbaar | Geen |
| Hittebestendig tot | 250 °C |
| Lengte | 370 mm |
| Materiaal | 100 Oton (buiten) |
| Belangrijke opmerking | Niet wassen om de brandbescherming te behouden |
| Breedte | 220 mm breed |
| Diepte | 370 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 0,28 kg |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !