De aluminium bakplaat in 1/1 GN formaat is bestand tegen temperaturen tot 260°C. De 4-zijdige rand zorgt voor veilig koken en transport.
De aluminium bakplaat in 1/1 GN-formaat is bestand tegen een maximumtemperatuur van 260 °C. De 4-zijdige rand zorgt voor veilig koken en transport.
| Gastronorm | 1/1 GN |
| Rand | 4-zijdig, envelop |
| Silicone coating | niet |
| Materiaal dikte | 1,5 mm |
| Perforatie | geen |
| Temperatuurbestendigheid tot | 260 °C |
| Materiaal | Aluminium |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 325 mm |
| Hoogte | 10 mm hoog |
| Gewicht | 0,69 kg |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !