| Algemeen | |
|---|---|
| producttype | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 9 cm |
| productdiameter | 14 cm |
| Kenmerken | |
| inhoud | 1 l |
| nettogewicht van het product | 0,24 kg |
| materiaal | aluminium |
| materiaal handvat | roestvrij staal |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 08712591011151 |
| scanbaar | Geen |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 0 |
| verpakkingshoogte | 0 |
| Verpakkingslengte | 0 |
| verpakkingsbreedte | 0 |
| gewicht van het pakket | 0 |
| Optioneel | |
| type handvat | met ophangoog |
| bestand tegen | niet vaatwasmachinebestendig |
| sandwichbodem | Geen |
| met kraan | Geen |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !