het doseren van het beslag voor muffins, pannenkoeken, enz.
Meer info
| Algemeen | |
|---|---|
| merk | Westmark |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 18,8 cm |
| productdiameter | 13 cm |
| Kenmerken | |
| inhoud | 0.9 l |
| netto productgewicht | 0,242 kg |
| materiaal | polystyreen (PS) |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 04004094301261 |
| scanbaar | Ja |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 16 |
| verpakkingshoogte | 45 cm |
| verpakkingslengte | 38 cm |
| verpakkingsbreedte | 52 cm |
| gewicht van het pakket | 6,786 kg |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !