Lyonnaise kachel. Extra sterk.
| Algemeen | |
|---|---|
| merk | De Koper |
| soort product | Koekenpan |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| hoogte van het product | 3 cm |
| productdiameter | 17,7 cm |
| Kenmerken | |
| nettogewicht van het product | 0,89 kg |
| warmtebron | keramisch, elektrisch, gas, inductie |
| materiaal | plaatstaal |
| materiaal van het handvat | geklonken ijzeren handvat |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 03011245110185 |
| scanbaar | Ja |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 0 |
| verpakkingshoogte | 0 |
| Verpakkingslengte | 0 |
| verpakkingsbreedte | 0 |
| gewicht van het pakket | 0 |
| Optioneel | |
| type handvat | met ophangoog |
| bestand tegen | vaatwasmachine- en ovenbestendig |
| sandwichbodem | Geen |
| diameter / inhoud | 12,00 cm |
| met kraan | Geen |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !