| Algemeen | |
|---|---|
| merk | Araven |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 159 mm |
| productbreedte | 396 mm |
| productdiepte | 530 cm |
| Kenmerken | |
| inhoud | 30 l |
| kleur | transparant |
| netto productgewicht | 1,932 kg |
| materiaal | polyethyleen (HDPE) |
| bovendien | |
| meetschaal | Geen |
| koudebestendig | tot -40°C |
| stapelbaar | Ja |
| bestand tegen | vaatwasmachinebestendig |
| geurloos / smaakloos | Geen |
| mobiel | Geen |
| hittebestendig | tot 90°C |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 08411777911727 |
| scanbaar | Ja |
| HACCP codering | HACCP etiket, HACCP kleurcoderingsset |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 6 |
| verpakkingshoogte | 63 cm |
| verpakkingslengte | 54 cm |
| verpakkingsbreedte | 43 cm |
| gewicht van de verpakking | 12,2 kg |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !