gemakkelijk aan de muur te bevestigen, u kunt er dan een bak onder plaatsen om de producten op te vangen, standaard geleverd met een messenrooster en een 9mm drukstuk
Meer info
| Algemeen | |
|---|---|
| producttype | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 44 cm |
| productbreedte | 27 cm |
| productdiepte | 35,6 cm |
| productgrootte | 09 x 09 mm |
| Kenmerken | |
| model | wandmodel |
| netto productgewicht | 4,131 kg |
| materiaal | gegoten aluminium |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 08712591004153 |
| scanbaar | Geen |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 0 |
| verpakkingshoogte | 0 |
| Verpakkingslengte | 0 |
| verpakkingsbreedte | 0 |
| gewicht van het pakket | 0 |
| Beschikbaar op | |
| accessoires inbegrepen | drukker en messen 09 x 09 mm |
| montagemethode | wandmontage |
| uitneembare messenset | Ja |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !