| Algemeen | |
|---|---|
| merk | Severin |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Informatie | |
| interne dimensie | 17,5(H) Ø draaiplateau 27 cm |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 28,4 cm |
| productbreedte | 48,5 cm |
| productdiepte | 44,5 cm |
| Ook | |
| temperatuurbereik | 110° tot 200°C |
| diameter draaitafel | 27 cm |
| operatie | digitaal |
| programmeerbaar | Ja |
| grootte / inhoud | 17,50 cm |
| scharnierzijde | linkerzijde |
| met draaitafel | Ja |
| met keramische bodem | Geen |
| Verbindingen | |
| aansluiting stroomvoorziening | 1x (220-240V)-1N |
| frequentie | 50 Hz |
| vermogen (elektrisch) | 1950 W |
| vermogen (microgolf) | 900,00 W |
| vermogen (oven) | 1 950,00 W |
| vermogen (grill) | 1 950,00 W |
| Specificaties | |
| inhoud | 25 l |
| netto productgewicht | 16,075 kg |
| materiaal | roestvrij staal |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 04008146029264 |
| scanbaar | Ja |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 1 |
| verpakkingshoogte | 34 cm |
| verpakkingslengte | 48 cm |
| verpakkingsbreedte | 55 cm |
| gewicht van het pakket | 18,632 kg |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !