| Algemeen | |
|---|---|
| merk | CaterChef* |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 35 cm |
| productdiameter | 38,3 cm |
| Ook | |
| dubbelwandig | dubbelwandige constructie |
| operatie | handmatig |
| antiaanbak | Ja |
| met warmhoudfunctie | Ja |
| met hoofdschakelaar | Ja |
| Verbindingen | |
| aansluiting stroomvoorziening | 1x (220-240V)-1N |
| frequentie | 50/60 Hz |
| vermogen (elektrisch) | 1950 W |
| Specificaties | |
| inhoud | 5.4 l |
| netto productgewicht | 9,5 kg |
| materiaal | roestvrij staal |
| codes | |
| EAN Europees nummer | 08712591150904 |
| scanbaar | Geen |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 0 |
| verpakkingshoogte | 0 |
| Verpakkingslengte | 0 |
| verpakkingsbreedte | 0 |
| gewicht van het pakket | 0 |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !