-20%
| Algemeen | |
|---|---|
| merk | Hovicon |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 41 cm |
| productdiameter | 26,5 cm |
| Kenmerken | |
| netto productgewicht | 0,001 kg |
| materiaal | roestvrij staal |
| Coderingen | |
| EAN Europees nummer | 08712591006560 |
| scanbaar | Ja |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 0 |
| verpakkingshoogte | 0 |
| Verpakkingslengte | 0 |
| verpakkingsbreedte | 0 |
| gewicht van het pakket | 0 |
| Ook | |
| dispenser geschikt voor sauzen | koude sauzen, grove sauzen |
| bestand tegen | niet vaatwasmachinebestendig |
| dispenser geschikt voor | emmer Ø26,5 cm / 10L |
| hittebestendig | tot 35°C |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !