-15%
| Algemeen | |
|---|---|
| merk | Multinox |
| soort product | voorraaditem |
| bevat | 1 |
| Afmetingen | |
| producthoogte | 87 cm |
| productbreedte | 140 cm |
| productdiepte | 70 cm |
| Verbindingen | |
| stroomaansluiting | 1x (220-240V)-1N |
| frequentie | 50/60 Hz |
| vermogen (elektrisch) | 2500 W |
| Specificaties | |
| netto productgewicht | 83 kg |
| materiaal | roestvrij staal |
| codering | |
| EAN Europees nummer | 08712591040427 |
| scanbaar | Geen |
| Verpakking | |
| verpakkingseenheid | 1 |
| verpakkingshoogte | 100 cm |
| verpakkingslengte | 75 cm |
| verpakkingsbreedte | 145 cm |
| gewicht van het pakket | 97 kg |
| Optioneel | |
| temperatuurbereik | 30° tot 90°C |
| aantal deuren | 2 |
| aantal ventilatoren | 1 |
| met vetvanger | Geen |
| thermostaat | handmatige bediening |
| met hoofdschakelaar | Ja |
Aucune question pour le moment.
Soyez le premier à poser une question sur ce produit !
Aucun avis pour le moment.
Soyez le premier à donner votre avis sur ce produit !